Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op N319 in Groenlo
Bij een ongeval op de N319 in Groenlo zijn vrijdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam iets na vijf uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Groenlo is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Groenlo reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 6 keer naar Groenlo gestuurd en moest de ambulance 198 keer naar die plaats toe.