Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op Hoge Brug in Harderwijk
Bij een ongeval op de Hoge Brug in Harderwijk zijn maandagavond mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 7 in de avond bij de alarmcentrale binnen. Er is, naast de traumaheli, ook nul ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Harderwijk valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 16 keer naar Harderwijk gestuurd. De ambulance moest 310 keer naar die plaats toe.