Ongeval met letsel op A28 in Hattem, traumaheli gealarmeerd
Op de A28 in Hattem heeft zaterdagnacht een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
Het ongeval gebeurde iets na één uur 's nachts. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Hattem valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Hattem, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 16 keer naar Hattem gestuurd en moest de ambulance 10 keer naar die plaats toe.