Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Amersfoortseweg in Hoog soeren
Bij een aanrijding op de Amersfoortseweg in Hoog soeren zijn maandagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 9 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Hoog soeren valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1 keer naar Hoog soeren gestuurd. De ambulance moest 6 keer naar die plaats toe.