Ongeval met letsel op N317 in Laag-Keppel
De hulpdiensten zijn woensdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de N317 in Laag-Keppel.
De melding kwam rond kwart voor negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Laag-Keppel is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Laag-Keppel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Laag-Keppel 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5 keer naar die plaats toe.