Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Kanaal Zuid in Lieren
Op de Kanaal Zuid in Lieren heeft woensdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 1 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Lieren valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 2 keer naar Lieren gestuurd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.