Ongeval met letsel op Eekmolenweg in Lochem
Bij een ongeval op de Eekmolenweg in Lochem zijn vrijdagavond mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam iets na zeven uur in de avond bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Lochem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Lochem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 9 keer naar Lochem gestuurd en moest de ambulance 75 keer naar die plaats toe.