Woningbrand op Kastanjelaan in Lochem
Aan de Kastanjelaan in Lochem is vrijdagochtend een brand in een woning uitgebroken. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in de schoorsteen ontstaan.
De brand brak rond kwart voor twaalf 's ochtends uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer uitgerukt.
Lochem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Lochem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lochem 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 71 keer naar die plaats toe.