Wateroverlast op Slootwijkersteeg in Lochem
De brandweer van Lochem is zondag 31 mei gealarmeerd voor een wateroverlast op Slootwijkersteeg. De melding werd om 17:08 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Lochem, die het verzoek kreeg om zonder spoed ter plaatse te gaan.
Lochem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Lochem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lochem 8 keer gealarmeerd en moest de ambulance 73 keer naar die plaats toe.