Brandweer naar Zomerdijk in Noordeinde voor Stormschade

18 juni 2021 21:15

De brandweer van Noordeinde is vrijdag 18 juni gealarmeerd voor een stormschade op Zomerdijk. De melding werd om 21:15 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Noordeinde, die het verzoek kreeg om ter plaatse te gaan.

Noordeinde is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Noordeinde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Noordeinde 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 3 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

21:15
conctact mon stormschade ovdbz zomerdijk noordeinde gld
 
Alarmcodes
 
0806430 Nunspeet