Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op N319 in Ruurlo
Op de N319 in Ruurlo heeft dinsdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond tien over half 3 's middags. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Ruurlo valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 12 keer naar Ruurlo gestuurd en moest de ambulance 33 keer naar die plaats toe.