Wateroverlast op Geurinkstraat in Silvolde
De brandweer van Silvolde is maandag 4 maart gealarmeerd voor een wateroverlast op de Geurinkstraat. De melding werd om 20:33 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Silvolde, die het verzoek kreeg om zonder spoed ter plaatse te gaan.
Silvolde is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Silvolde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Silvolde 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 32 keer naar die plaats toe.