Brandmelding in Vaassen, traumahelikopter rukt uit voor mogelijk slachtoffer
De brandweer is donderdagavond uitgerukt voor een brand aan de Brunholdplaats in Vaassen. Bij de brand is mogelijk een persoon zwaar gewond geraakt. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam ongeveer kwart over negen 's avonds bij de alarmcentrale binnen. De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit.
De plaats Vaassen valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Vaassen, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 15 keer naar Vaassen gestuurd en moest de ambulance 70 keer naar die plaats toe.