Woningbrand in Veessen op Veesser Enkweg
De brandweer is zaterdagavond uitgerukt voor een brand aan de Veesser Enkweg in Veessen. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam ongeveer half 8 's avonds bij de alarmcentrale binnen. De brandweer is uitgerukt met 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker en krijgt assistentie van omliggende korpsen. Korpsen uit onder meer Heerde en Oene zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen. De brand is waarschijnlijk ontstaan in de schoorsteen.
Veessen valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 2 keer naar Veessen gestuurd. De ambulance moest 2 keer naar die plaats toe.