Woningbrand op Kanaaldijk in Wapenveld
Aan de Kanaaldijk in Wapenveld is maandagavond een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in de schoorsteen ontstaan.
De brand brak rond kwart over tien 's avonds uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer uitgerukt.
Wapenveld is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Wapenveld reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Wapenveld is de afgelopen 30 dagen 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 22 keer naar die plaats toe.