Brandweer met spoed naar Borgercompagnie in Borgercompagnie
De brandweer van Borgercompagnie is maandag 20 juni gealarmeerd op Borgercompagnie. De melding werd om 12:16 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Borgercompagnie, die met spoed ter plaatse is gegaan.
Borgercompagnie is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Borgercompagnie reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Borgercompagnie 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.