Aardgas lekkage op Zuiderweg in Ezinge
De brandweer van Ezinge is zaterdag 24 oktober gealarmeerd voor een aardgas lekkage op de Zuiderweg. De melding werd om 12:29 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Ezinge, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Ezinge is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Ezinge reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Ezinge 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.