Automatisch brandalarm op De Gast in Grootegast
De brandweer van Grootegast is vrijdag 17 december gealarmeerd voor een automatisch brandalarm op De Gast. De melding werd om 18:06 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Grootegast, die met spoed ter plaatse is gegaan.
Grootegast is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Grootegast reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Grootegast 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.