Gaslekkage op Tuindorpweg in Haren
De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Tuindorpweg in Haren.
De melding kwam rond kwart voor twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Groningen is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Haren is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Haren reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Haren is de afgelopen 30 dagen 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.