Voertuig te water op A7 in Marum
De hulpdiensten zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt na een melding over een voertuig te water op de A7 in Marum.
De melding kwam vlak voor twee uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Marum is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Marum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Marum is de afgelopen 30 dagen 5 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.