Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Nieuweweg in Muntendam
Bij een ongeval op de Nieuweweg in Muntendam is zaterdagochtend een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde vlak na negen uur in de ochtend. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Muntendam valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Groningen, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 2 keer naar Muntendam gestuurd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.