Gaslekkage op Roessinghlaan in Onstwedde
De brandweer is woensdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op Roessinghlaan in Onstwedde.
De melding kwam rond half tien 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Leeken Nieuwe Pekela is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Onstwedde is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Onstwedde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Onstwedde 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.