Gaslekkage op Lutherse Kerkstraat in Sappemeer
De brandweer is in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op de Lutherse Kerkstraat in Sappemeer.
De melding kwam rond kwart voor één 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Sappemeer is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Sappemeer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Sappemeer 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.