Assistentie ambulance op Willem van Gulikstraat in Baarlo, brandweer met spoed ter plaatse
De brandweer van Baarlo is donderdag 19 oktober gealarmeerd voor een assistentie ambulance op de Willem van Gulikstraat. De melding werd om 18:19 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Baarlo, die het verzoek kreeg om hulpverlening met spoed ter plaatse te gaan.
Baarlo is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Baarlo reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Baarlo 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.