Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Lozerweg in Baexem
Op de Lozerweg in Baexem heeft vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam kort na zeven uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Baexem valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Limburg, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1 keer naar Baexem gestuurd en moest de ambulance 5 keer naar die plaats toe.