Voertuigbrand in Belfeld op A73
In Belfeld is dinsdagnacht een voertuigbrand gemeld op de A73. De melding kwam ongeveer kwart over vier 's nachts bij de alarmcentrale binnen.
De brandweer is uitgerukt met 2 tankautospuiten. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. De afgelopen 90 dagen werd de brandweer van Belfeld 0 keer gealarmeerd voor een voertuigbrand. In de voorgaande drie maanden was dat 0 keer.
Belfeld is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Belfeld reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Belfeld gestuurd en moest de ambulance 2 keer naar die plaats toe.