Woningbrand op Aijen in Bergen
Aan Aijen in Bergen is vrijdagochtend een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in de schoorsteen ontstaan.
De brand brak rond kwart voor acht 's ochtends uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Venray is de brandweer om bijstand gevraagd.
Bergen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Bergen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bergen 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.