Gaslekkage op Aasterbergerweg in Echt
De brandweer is zondagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Aasterbergerweg in Echt.
De melding kwam rond kwart over twaalf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Stevensweert is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Echt is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Echt reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Echt 14 keer gealarmeerd. De ambulance moest 6 keer naar die plaats toe.