Brandweer hulpverlening met spoed naar Parallelweg in Hunsel loos alarm
De brandweer van Hunsel is zaterdag 3 juni gealarmeerd voor loos alarm op de Parallelweg. De melding werd om 20:10 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Hunsel, die het verzoek kreeg om hulpverlening met spoed ter plaatse te gaan.
Hunsel is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Hunsel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hunsel 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 3 keer naar die plaats toe.