Ongeval met letsel op Rijksweg in Kessel
De brandweer is donderdagnacht uitgerukt voor een brand aan de Rijksweg in Kessel. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam rond half 4 in de nacht bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen. Ook is er een ambulance naar het incident gestuurd.
De plaats Kessel valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Kessel, een plaats in de provincie Limburg, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Kessel gestuurd en moest de ambulance 2 keer naar die plaats toe.