Ambulance met spoed naar De Voorde in Oostrum
Een ambulance is donderdag 7 augustus met spoed uitgereden naar Oostrum voor een medisch incident aan De Voorde. De melding werd om 23:04 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Limburg Noord.
Oostrum is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Oostrum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Oostrum 10 keer gealarmeerd. De ambulance moest 4 keer naar die plaats toe.