Gaslekkage op Maretakhof in Roermond
De brandweer is dinsdagochtend uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Maretakhof in Roermond.
De melding kwam vlak na negen uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Roermond is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Roermond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Roermond 97 keer gealarmeerd. De ambulance moest 74 keer naar die plaats toe.