Woningbrand op Javastraat in Roermond
Aan de Javastraat in Roermond is dinsdagochtend een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in de schoorsteen ontstaan.
De brand brak rond kwart voor negen 's ochtends uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Venlo is de brandweer om bijstand gevraagd.
Roermond is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Roermond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Roermond 80 keer gealarmeerd. De ambulance moest 40 keer naar die plaats toe.