Ongeval met letsel op Bisschop Schrijnenstraat in Roermond

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
30 oktober 2025 08:23

De hulpdiensten zijn donderdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Bisschop Schrijnenstraat in Roermond.

De melding kwam rond kwart over acht 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Roermond is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Roermond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Roermond is de afgelopen 30 dagen 80 keer gealarmeerd. De ambulance moest 68 keer naar die plaats toe.


Tijdlijn P2000 meldingen

08:23
aanrijding letsel bisschop schrijnenstraat roermond
 
Alarmcodes
 
1033216
08:23
a2 bisschop schrijnenstraat roermond 95426
 
Alarmcodes
 
1020175 Venlo