Ongeval met letsel op Roersingelpassage in Roermond

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
10 september 2026 16:32

De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Roersingelpassage in Roermond.

De melding kwam rond half vijf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Roermond is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Roermond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Roermond is de afgelopen 30 dagen 80 keer gealarmeerd. De ambulance moest 118 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

16:32
aanrijding letsel roersingelpassage roermond
 
Alarmcodes
 
1033216