Assistentie bij reanimatie op Hendriklaan in Roermond
De brandweer van Roermond is woensdag 30 september gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Hendriklaan. De melding werd om 10:11 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Roermond, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Roermond is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Roermond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Roermond 96 keer gealarmeerd en moest de ambulance 120 keer naar die plaats toe.