Ongeval met letsel op Burgemeester Geuljanslaan in Roermond

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
5 november 2026 14:02

De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan Burgemeester Geuljanslaan in Roermond.

De melding kwam vlak na twee uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Roermond is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Roermond reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is De brandweer van Roermond 50 keer gealarmeerd. De ambulance moest 76 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

14:02
aanrijding letsel burgemeester geuljanslaan roermond
 
Alarmcodes
 
1033216