Assistentie bij reanimatie op Maasheseweg in Smakt
De brandweer van Smakt is woensdag 29 november gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Maasheseweg. De melding werd om 13:23 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Smakt, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Smakt is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Smakt reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Smakt 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 2 keer naar die plaats toe.