Woningbrand op Burgemeester Minkenbergstraat in Stevensweert
In Stevensweert is maandagochtend een brand gemeld aan de Burgemeester Minkenbergstraat. Onbekend is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam vlak na tien uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer aanwezig. Korpsen uit onder meer Roermond zijn gealarmeerd om bijstand te verlenen.
Stevensweert is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Stevensweert reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 2 keer naar Stevensweert gestuurd en moest de ambulance 3 keer naar die plaats toe.