Traumaheli gealarmeerd voor incident op Bosstraat in Swalmen
Een ambulance is vrijdag 29 maart met spoed uitgereden naar Swalmen voor een medisch incident aan de Bosstraat. De melding werd om 22:59 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Limburg Noord.
Swalmen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Swalmen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Swalmen 27 keer gealarmeerd. De ambulance moest 27 keer naar die plaats toe.