Ongeval met letsel op Schroefstraat in Swalmen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
19 juni 2025 19:58

De hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Schroefstraat in Swalmen.

De melding kwam vlak voor acht uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Swalmen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Swalmen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Swalmen 19 keer gealarmeerd. De ambulance moest 28 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

19:58
aanrijding letsel schroefstraat swalmen
 
Alarmcodes
 
1033216