Assistentie bij reanimatie op Molenstraat in Swolgen
De brandweer van Swolgen is maandag 6 maart gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Molenstraat. De melding werd om 10:50 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Swolgen, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Swolgen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Swolgen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Swolgen 15 keer gealarmeerd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.