Grote brand op Heidenendstraat in Tegelen
Aan de Heidenendstraat in Tegelen is donderdagmiddag een brand in een woning uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand op zolder ontstaan.
De brand brak vlak voor één uur 's middags uit en werd binnen 18 minuten opgeschaald naar 'grote brand'. Met onder meer 3 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Venlo en Baarlo is de brandweer om bijstand gevraagd.
Tegelen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Tegelen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Tegelen 22 keer gealarmeerd. De ambulance moest 3 keer naar die plaats toe.