Ongeval met letsel op Kiosk in Venray, traumaheli gealarmeerd
Op de Kiosk in Venray heeft donderdagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart over 11 's ochtends. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Venray valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Limburg, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 22 keer naar Venray gestuurd. De ambulance moest 4 keer naar die plaats toe.