Voertuigbrand op Zwarte Graaf in Doenrade
De brandweer is dinsdagmiddag uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de Zwarte Graaf in Doenrade.
De melding kwam rond kwart over twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Brunssum is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Doenrade is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Doenrade reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Doenrade 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.