Woningbrand in Eygelshoven op Nieuwenhagerweg
In Eygelshoven is zaterdagavond een brand gemeld aan de Nieuwenhagerweg. Het is nog onbekend wat de oorzaak van de brand is.
De brand brak ongeveer half 8 's avonds uit. De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit en 1 hoogwerker. Onder meer vanuit Beek en Kerkrade is assistentie gevraagd. Ook is er een ambulance naarhet adres gestuurd.
Eygelshoven is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Eygelshoven reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 6 keer naar Eygelshoven gestuurd en moest de ambulance 2 keer naar die plaats toe.