Gaslucht op Groenstraat in Geleen
De brandweer van Geleen is woensdag 23 februari gealarmeerd voor een gaslucht op de Groenstraat. De melding werd om 18:57 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Geleen, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Geleen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Geleen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Geleen 26 keer gealarmeerd en moest de ambulance 141 keer naar die plaats toe.