Woningbrand in Kerkrade op Kloosterraderplein
Donderdagavond is brand in een woning uitgebroken aan het Kloosterraderplein in Kerkrade. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam ongeveer half 8 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen.
Kerkrade valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Limburg, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 47 keer naar Kerkrade gestuurd en moest de ambulance 2 keer naar die plaats toe.