Middelbrand in Kerkrade op Directeur Evertsstraat
Woensdagochtend is brand in een woning uitgebroken aan de Directeur Evertsstraat in Kerkrade. De brandweer heeft opgeschaald naar middelbrand. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De brand brak ongeveer kwart voor 12 's ochtends uit en werd binnen 5 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen. Onder meer vanuit Brunssum en Simpelveld is versterking opgeroepen. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd.
Kerkrade is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Kerkrade reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 31 keer naar Kerkrade gestuurd en moest de ambulance 3 keer naar die plaats toe.