Middelbrand in Kerkrade op Kremerstraat
In Kerkrade is zondagochtend een brand gemeld aan de Kremerstraat. De brandweer is met meerdere voertuigen uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang en schade is nog niets bekend. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De brand werd rond kwart voor 7 in de ochtend ontdekt. Met onder meer 3 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer aanwezig. Uit onder andere Simpelveld en Bocholtz is versterking opgeroepen. Ook is er een ambulance opgeroepen.
Kerkrade is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Kerkrade reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 46 keer naar Kerkrade gestuurd en moest de ambulance 3 keer naar die plaats toe.